O firmie

O nas, certyfikaty, misja i fiozofia

Kilka słów o nas

Firma powstała w 1996 roku pod nazwą STOPEXIM od początku główną działalnością była produkcja przyczep. Na początku były to głównie przyczepy towarowe lecz idziemy z duchem czasu i systematycznie uzupełniamy ofertę o nowe modele. Naszym celem było, jest i będzie budowanie przyczep bardzo mocne w atrakcyjnych cenach .

Skupiliśmy się na produkcji przyczep na specjalne zamówienia zarówno firm jak i osób prywatnych to pozwoliło w krótkim czasie rozszerzyć ofertę do praktycznie wszystkich typów przyczep.

Podejmowaliśmy się budowy przyczep do transportu najdziwniejszych rzeczy zdobywając w ten sposób doświadczenie które procentuje tym że jako nieliczni posiadamy tak bardzo bogatą ofertę przyczep głównie specjalistycznych. Wykonujemy również zabudowy do samochodów dostawczych, jak i dokonujemy przeróbek niezbędnych z punktu widzenia interesu klienta. Cały czas wdrażamy nowe technologie co pozwala podwyższyć jakość naszych produktów, zwiększyć asortyment, ilość i jakość.

Przyczepy STOPEXIM to marka rozpoznawalna w Europie. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia z Niemiec, Austrii, Ukrainy, Czech, Słowacji, Litwy, Belgii, Norwegia, Dania, Anglia.

W kontaktach kierujemy się dobrem klienta. Proponujemy profesjonalną pomoc przy wyborze modelu dla własnych potrzeb klienta.

Nasze przyczepy posiadają świadectwa homologacji i atesty.

Produkujemy przyczepy specjalistyczne.